FAQ: Płatność za wygraną aukcję

Dokumenty

Ile muszę zapłacić za wygrany przedmiot?

  • Po wygraniu Aukcji należy zapłacić za wylicytowany przedmiot jego cenę końcową (Aktualna cena) plus koszty wysyłki – informacje te są każdorazowo podane na stronie ze szczegółami Aukcji.


Wygrałem Aukcję, ale nie mogę za nią zapłacić. Pojawia się komunikat, że Aukcja jest w trakcie weryfikacji.

  • Każda Aukcja po zakończeniu jest weryfikowana pod względem poprawności przebiegu oraz zgodności licytacji z Regulaminem Serwisu. Jest to standardowy proces, który trwa od kilku minut do nawet kilku dni po zakończeniu Aukcji. Dopiero po przeprowadzeniu tego procesu Aukcja pojawia się w profilu Zwycięzcy (w zakładce Moje konto -> Aukcje -> Wygrane), który od tego momentu ma 7 dni na dokonanie zapłaty za wylicytowany towar.

  • Należy pamiętać, że termin płatności (7 dni) jest liczony dopiero od momentu, w którym Użytkownik dostanie wiadomość e-mail informującą o pozytywnej weryfikacji Aukcji. Jeśli termin płatności za Aukcję minął, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.


Czy mogę zapłacić za wygrany przedmiot przy odbiorze?

  • Nie wysyłamy za pobraniem pocztowym, nie jest też możliwy odbiór osobisty. Za wylicytowany przedmiot można zapłacić wyłącznie on-line za pośrednictwem firmy Tpay.com.

  • Jeżeli nie posiadasz konta bankowego, Tpay.com umożliwiają też wydrukowanie tradycyjnego blankietu przelewu, przy pomocy którego można dokonać wpłaty w banku lub w Urzędzie Pocztowym.


Wygrałem dwa przedmioty jednego dnia, czy mogę zapłacić za wysyłkę tylko raz?

  • Nie ma takiej możliwości, ponieważ Serwis nie posiada własnego magazynu i realizuje wysyłkę wygranych przedmiotów przy pomocy różnych dostawców z terenu całej Polski/Europy.