Jak Licytować?

Jak to Działa?

Aukcje internetowe bez ceny minimalnej

Dzięki najwyższej obsłudze klienta jaką oferuje nasz serwis, wszystkie produkty, które są dostępne w naszej ofercie są nowe oraz w 100% oryginalne. Każda licytacja rozpoczyna się od 0 zł, bez ceny minimalnej co oznacza, że możesz kupować przedmioty nawet za 1 grosz! Zapewniamy skok adrenaliny i niesamowitą zabawę. Zarejestruj się już teraz, bo setki produktów czekają właśnie na Ciebie!

Kiedy kończy się licytacja?

Po raz pierwszy, po raz drugi, po raz trzeci.. SPRZEDANE! To właśnie tak proste jest licytowanie w serwisie FireBid.pl. Wszystko działa tak jak na tradycyjnych aukcjach. Każde przebicie, przedłuża czas licytacji o kilka lub kilkanaście sekund, aż do momentu kiedy zostaje tylko jedna chętna osoba i nikt jej nie przebije. licytacja kończy się w momencie kiedy zegar wskazuje 00:00:00.

Kto wygrywa aukcję?

Zwycięzcą licytacji zostaje osoba, która przebiła (kliknęła przycisk Przebij lub skorzystała z Automatu) jako ostatnia do momentu skończenia odliczania przez zegar. Jeżeli nikt nie przebił Twojej oferty przed upływem czasu - wygrywasz licytowany przedmiot! Licytujesz tak długo jak tylko masz ochotę i dajesz tyle ile tylko chcesz, zawsze zaczynając od 0 zł i podbijając tylko o kilka groszy. Ale bądź czujny, bo czas ucieka!

Co to jest automat?

Jako licytujący możesz dokonać przebicia osobiście za pomocą przycisku Przebij, lub wykorzystać Automat (np. jeżeli nie możesz być przy komputerze podczas trwania aukcji), który będzie podbijał w najkorzystniejszym dla Ciebie momencie, czyli pod koniec aukcji. Ilość BIDów dla Automatu ustalasz sam więc wiesz, że nie wydasz więcej niż byś chciał, a na pewno zwiększysz swoje szanse wygrania większej ilości aukcji!

Co to są BIDy?

Jest to wirtualna waluta naszego serwisu. Pozwala ona brać udział w aukcjach jak i korzystać z innych funkcjonalności FireBid.pl. Doładujesz je wybierając jeden z dostępnych pakietów. Podczas licytacji wykorzystujesz określoną w opisie ilość BIDów do każdego podbicia.

Jak to możliwe, że można kupować nowe i oryginalne przedmioty za grosze?

Aby wziąć udział w licytacji, każdy gracz musi doładować swoje konto BIDami. Koszt udziału w aukcjach jak i kwoty do zapłacenia są symboliczne, a wygrane przedmioty można otrzymać nawet 99% taniej niż u innych sprzedawców.

Jak otrzymać swoją wygraną?

Wygrałeś aukcję? ŚWIETNIE! Teraz uzupełnij swoje dane adresowe, oraz zapłać za przedmiot w ciągu 7 dni od wygranej. Po otrzymaniu Twojej płatności wyślemy Twój przedmiot w ciągu maksymalnie 14 dni roboczych.

Chcesz wiedzieć więcej?

Nurtuje Cię jakieś pytanie lub wciąż nie wiesz jak sobie poradzić? Zajrzyj do działu pomocy, przeczytaj FAQ lub skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, a na pewno Ci pomożemy!

Wiesz już jak wszystko działa? Nie czekaj

Zacznij licytować

Zarejestruj konto!